Te Gjitha Sportet
Te Gjitha Sportet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Te Gjitha Sportet


 
ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Bashkimi siguroi takimin e tretë me Trepçën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 135
Tifoz i Ri : 0
Join date : 12/03/2010
Age : 25
Location : mitrovicë

Bashkimi siguroi takimin e tretë me Trepçën Empty
MesazhTitulli: Bashkimi siguroi takimin e tretë me Trepçën   Bashkimi siguroi takimin e tretë me Trepçën Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 4:30 am

Bashkimi siguroi takimin e tretë me Trepçën Images28

Skuadra e Bashkimit ia ka dalë të shënojë fitore në ndeshjen e dytë gjysmëfinale të garave të “play-off”-it në TechnoMarket Superligën e Kosovës në basketboll, duke e mposhtur Trepçën, me rezultat 100:89....

Takimi u zhvillua në palestrën e sportit “Sezai Surroi” në Prizren dhe u transmetua drejtpërdrejt në RTK. Kësisoj, do të jetë ndeshja e tretë ndërmjet këtyre dy skuadrave që do ta përcaktojë skuadrën finaliste, e që zhvillohet në fundjavë. Tek Bashkimi u dalluan Demarius Bolds, Enes Haxhibulliq dhe Ersid Luca, ndërsa te "minatorët" u dalluan Dinko Pelto dhe Dime Tasovski.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://mylll.albanianforum.net
fikra16
moderator
moderator
fikra16

Numri i postimeve : 65
Tifoz i Ri : 0
Join date : 12/03/2010
Location : mitrovic

Bashkimi siguroi takimin e tretë me Trepçën Empty
MesazhTitulli: Re: Bashkimi siguroi takimin e tretë me Trepçën   Bashkimi siguroi takimin e tretë me Trepçën Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 10:52 am

e kena edhe ni mundesi ishalla fitojm tjetren takim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Bashkimi siguroi takimin e tretë me Trepçën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Te Gjitha Sportet :: Basketboll Vendor-
Kërce tek: